fbpx
Teenused
Strateegiast kuni efektiivsete kampaaniateni

Tahame aidata teie ettevõttel luua strateegia müügi ja turunduse digitaliseerimiseks, mis baseeruvad ettevõtte eesmärkidele. Aitame juurutada platvormid, mis vastaks Teie vajadustele ning toetaks ka tehniliselt  läbimõeldud kampaaniate loomist. Igapäevaselt saame aidata kampaaniate seadistamisel ja loomisel nii, et nendest tekiks Teile terviklik pilt müügivihje teekonnast kuni Teie kliendiks saamiseni. 

Kaardistame ettevõtte müügi- ning turundusprotsessid, analüüsime olemasolevate andmete kvaliteeti ja aitame lähtuvalt ettevõtte eesmärkidest luua strateegia, millega Teie ettevõte saab rohkem müügivihjeid, suurendab müüki ja parandab klientide lojaalsust.

Oleme Hubspoti ja ActiveCampaigni ametlikud esindajad Eestis. Meie meeskond on läbinud koolitused sertifitseerimised, et neid platvorme edukalt käivitada Teie ettevõtte müügi ja turunduse digitaliseerimiseks.

Kui vajate abi perioodiliste kampaaniate väljatöötamisel ja käivitamisel, siis loome teile lahendused, mis ei keskendu ainult reklaamide näitamisega digimeedias, vaid aitame süsteemselt luua lahenduse, kus kliendi teekond oleks terviklikult teie turundusautomaatika platvormil juurutatud. Me ei seadista ainult reklaamide näitamise ja e-mailide saatmise kohta raporteid, vaid seadistame ka iga müügivihje skoori vastavalt müügivihje skoorimudelile. 

Kontaktid